turciansketeplice.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Turčianske Teplice

Akcie 1-3 z 3

AKCIE A PODUJATIA Turčianske Teplice a okolie

Národné stretnutie turistov abstinentov

2.7. - 2.7.2016 / 10:00

Miesto konania: Čremošné - Husny vrch
Dobrý deň prajem turisti... posielam vám pozvánku na ďalšie z verejných turistických podujatí PKT Diviaky v roku 2016 a síce na bohumilé Národné stretnutie turistov abstinentov na Čremošnom. Môžete sa prísť pozrieť a prípadne aj niečo vyhrať v tombole aj vy, ktorí evidentne do tejto kategórie nepatríte. Ovšem za predpokladu, že budete dodržiavať určitý bontón. Tešíme sa na stretnutie. Dca Štefan HUDÁK, Teplická 888 / 10 Tel.: 0905 479001 www.turistikadiviaky.sk

Národné stretnutie turistov abstinentov

Streetball

2.7. - 2.7.2016 / 09:00

Miesto konania: Rakša
Obec Rakša usporiada VI. ročník Rakšianskeho streetballu 2. júla 2016 o 9 hod. v miestnom parku. Kategórie: - chlapci a dievčatá do 16 rokov - muži a ženy bez obmedzenia veku pravidlá: - mužstvo 3 hráči a náhradník - hráči štartujú na vlastné nebezpečie - systém hry podľa počtu prihlásených družstiev - štartovné 12 eur za družstvo (kapustnica, nápoj) Prihlášky posielajte do 30. 6. na mail mgr.ondro@gmail.com alebo 0907 564 854.

Streetball

Deň nezávislosti: Nový útok

29.6. - 2.7.2016 / 19:30

Miesto konania: Ulica 9.mája 428/2
29.6.2016 - 19:30 2.7.2016 - 19.30 Dvadsať rokov sme sa pripravovali. Oni tiež Vedeli sme, že sa raz vrátia. Využili sme preto na obranu všetky možnosti a zdroje Zeme. Študovali sme ukoristené mimozemské technológie, plány a spôsob myslenia votrelcov. Poučili sme sa z predchádzajúceho boja o prežitie i z cesty k nášmu víťazstvu. Ale bude to stačiť? Sme pripravení na to, čo sa teraz z hĺbky vesmíru blíži k našej Zemi? Alebo nás pred zánikom zachráni hlavne naša vynaliezavosť a dôvtip? Ako je vôbec možné čeliť vesmírnej lodi, ktorá k zaparkovaniu potrebuje celý Atlantický oceán? Deň nezávislosti režiséra Rolanda Emmericha pred dvadsiatimi rokmi nanovo vymedzil žáner katastrofického filmu, priniesol nový typ celosvetovej katastrofy a ohrozenia celého ľudstva. Teraz sa vracia, aby dokončil to, čo vtedy začal. Súboj ľudstva s brutálnym, bezcitným a technologicky nadriadeným mimozemským nepriateľom bude buď víťazný, alebo posledný, pretože v prípade porážky žiadny človek neprežije. Spolu s Rolandem Emmerichom sa vo filme Deň nezávislosti: Nový útok stretnete aj s niektorými hrdinami a pamätníkmi predchádzajúceho súboja s mimozemšťanmi v čele s Jeffom Goldblumom a Billom Pullmanom. Doplní ich množstvo odvážnych nováčikov, napríklad Liam Hemsworth (Hunger Games) a Charlotte Gainsbourg (Melancholia, Nymfomanka). Réžia: Roland Emmerich • Kamera: Markus Förderer • Hudba: Harald Kloser, Thomas Wanker, Harald Kloser • Hrajú: Hays Wellford, Angela Baby, Bill Pullman, Brent Spine, David Grant Wright, Deobia Oparei, Gbenga Akinnagbe, Grace Huang, Charlotte Gainsbourg, Jeff Goldblum, Joey King, Judd Hirsch, Liam Hemsworth, Maika Monroe, Mckenna Grace, Ryan Cartwright, Sela Ward, Travis Tope, Vivica A. Fox, William Fichtner

Deň nezávislosti: Nový útok
Akcie 1-3 z 3

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Čeremošné, Diviaky, Dolná Štubňa, Dubové, Horná Štubňa, Mošovce, Rakša, Turčiansky michal
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang