turciansketeplice.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Akcie a podujatia - Mesto Turčianske Teplice

Akcie 1-4 z 4

AKCIE A PODUJATIA Turčianske Teplice a okolie

Jozef Malý - SNY

1.2. - 10.3.2017 / 10:30

Miesto konania: Galéria Mikuláša Galandu
Galéria Mikuláša Galandu v Turčianskych Tepliciach a autor vás pozývajú na výstavu Jozef Malý - SNY. Výstava potrvá v galérii do 10. marca 2017.

Jozef Malý - SNY

John Wick 2

25.2. - 28.2.2017 / 19:30

Miesto konania: Ulica 9. mája 428/2, Turčianske Teplice
Predstavenia: 25.2., 28.2. - 19:30, S diablom sa nezahráva! Legendárny hrdina John Wick je späť. Pod nátlakom bývalého spolupracovníka, ktorý má v pláne získať kontrolu nad tajným medzinárodným združením nájomných vrahov, sa v plnej sile vracia do akcie. Viazaný krvavou prísahou sa vydáva na cestu do Ríma, kde ho čaká zúčtovanie s bandou tých najnebezpečnejších zabijakov na svete. Réžia: Chad Stahelski • Scenár: Derek Kolstad • Hrajú: Keanu Reeves, Ruby Rose, Ian McShane, Laurence Fishburne

John Wick 2

Zničení láskou

1.3. - 5.3.2017 / 19:30

Miesto konania: Ulica 9. mája 428/2, Turčianske Teplice
Predstavenia: 1.3., 5.3. - 19:30, Príbeh nešťastnej lásky Zakázaná láska medzi riaditeľom väznice a jedným z jej ženských väzňov. Film podľa skutočnej udalosti. Réžia: Pierre Godeau • Scenár: Pierre Godeau • Kamera: Muriel Cravatte • Hudba: Robin Coudert • Hrajú: Guillaume Gallienne, Adèle Exarchopoulos, Stéphanie Cléau, Aliénor Poisson, Cyrielle Martinez, Selma Mansouri, Sabila Moussadek, Julie Moulier

Zničení láskou

Ach, Júlia!

27.3. - 27.3.2017 / 19:00

Miesto konania: Kultúrny dom Turčianske Teplice
Predstavte si, že najznámejší milenecký pár všetkých čias Rómeo a Júlia nezomreli! Že 30 rokov žijú v typickom manželskom chomúte a snažia sa pochopiť svoju štrnásťročnú dcéru, no nič im nevychádza tak, ako kedysi plánovali. A William Shakespeare? Ten sa na to už nedokáže dívať, tak vstane z hrobu a... Pridajte sa k nám, príďte si vychutnať komédiu z manželského života plnú zvratov, prevlekov, vtipných situácií, príjemných pesničiek, ale aj trpko-smutných spomienok na slávnu mladosť milencov. Hrajú: Csongor Kassai, Zuzana Mauréry / Aniko Vargová, Pavol Plevčík / Juraj Hrčka Hudba: Peter Vlčko Texty piesní: Ján Štrasser Scéna a kostýmy: Eva Kleinová Réžia: Peter Oravec (zmena alternácie vyhradená)

Ach, Júlia!
Akcie 1-4 z 4

Akcie a podujatia

Pripravujete akciu, športové alebo spoločenské podujatie? Vyplňte formulár a vami propagovaná akcia bude po kontrole administrátorom portálu, pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Chcete zverejňovať mesačné programy kín, divadiel, hudobných a športových klubov, múzeí či galérií?
Vyplňte formulár a vložte do neho prílohu vo Worde alebo formáte pdf. a .jpg. Po kontrole administrátorom bude vami propagovaná akcia pridaná na podstránku Aktuálne podujatia.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Čeremošné, Diviaky, Dolná Štubňa, Dubové, Horná Štubňa, Mošovce, Rakša, Turčiansky michal
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang